Aquapalace v Čestlicích

Praha-východ, aquapark v Čestlicích

Tobogan
foto: aquapalace.cz

Jde o největší zábavní aquapark ve střední Evropě. Leží na východním okraji metropole nabízí zábavu a odpočinek pro celou rodinu. Jeho centrem srdcem je vnitřní plavecký bazén a dětský bazén s oblíbeným vrakem pirátské lodi.

Atrakce ve třech palácích a venkovní zóně zahrnují venkovní bazén a bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami a brouzdališti, šest tobogánů, tři skluzavky, spacebowl, dekorativní akvária s mořskými hvězdicemi, ježky, korály, pestrobarevnými rybičkami a žralokem černoploutvým.

Vše doplňují vířivky, masážní lavice, relaxační terasy s lehátky a půvabná venkovní zahrada. Celý vodní svět je protkán 450 metry místy pomalé, místy dravé řeky.

Potápění, sauny, posilovna

Těm, kdo si chtějí vyzkoušet něco exotičtějšího, nabízí vodní svět potápěčskou jámu o hloubce 8 metrů, kde lze pod dozorem vyzkoušet zkušební ponor anebo absolvovat kurz potápění.

Praha-východ, aquapark v Čestlicích, potápění

Potápečská jáma
foto: aquapalace.cz

Ke službám patří i saunový svět s nabídkou finských i klasických saun a římských lázní. Vybrat si můžete ze čtrnácti různých prohříváren, určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Sauny mají smíšený provoz.

Sportovci mohou navštívit moderně vybavené fitness, rozkošníci pak ocení spa-wellness s hydromasážními vanami, soláriem či exotickými procedurami rassoul či hammam a kosmetickými službami.

Vstupné na dvě hodiny činí pro dospělé 435 Kč, pro děti 295 Kč, ale vyplatí se vám zůstat alespoň na půl dne.

zdroj: aquapalace.cz

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]