Navštivte svět Julese Verna

image004Děti i rodiče se mohou s nadcházejícím březnem těšit na báječnou výpravu do světa plného fantazie, který vytvořil Jules Verne. Bude ji hostit Centrum Černý Most, jehož prostory zaplní geniální vynálezy a motivy inspirované knihami oblíbeného francouzského spisovatele.

Exkluzivní výstava nabídne osm unikátních a působivých exponátů. Nebude mezi nimi samozřejmě chybět ponorka Nautilus, létající balón nebo vznášedlo Albatros.

Těšit se ale můžete také na periskop či sloní povoz. Putování do středu Země potom umožní obří model glóbu.

Kam s dětmi v Praze?

Zábava pro chytré hlavy

Nečekejte ale, že se budete jen pasivně dívat! Návštěvníci mohou otestovat vlastní vynalézavost a bystrost v některé z aktivit bohatého doprovodného programu. Je určen pro chytré hlavy a zaměřen na vědu a myšlení. Malé i velké zájemce čekají kvízy a soutěže o ceny, hlavolamy, ale také interaktivní fyzikální pokusy pod dohledem profesorů Západočeské univerzity v Plzni.

Možná přijde i kouzelník

Výstava zahájí už tuto sobotu, 1. března, a bude trvat do pondělí 31. března. Vyvrcholí den předtím, v neděli, zábavným programem pod taktovkou moderátora Tomáše Krause. Zákazníci se mohou těšit na populárního kouzelníka Richarda Nedvěda s originálními vtipnými čísly trapnomagie či na tanečníka Miroslava „Bruise“ Žilku, bronzového finalistu soutěže Česko Slovensko má talent 2013.
zdroj a foto: centrumcernymost.cz

Jak to bude výstava vypadat, se můžete podívat v naší galerii:

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]