Kam s dětmi? Do strašidelného lesa v CČM!

Strašidelný les, Centrum Černý most

O víkendu máme Halloween, pojďte se krásně bát!

Od 1. listopadu se pro rodiče s dětmi poprvé otevře strašidelný les, v němž se mohou pobavit a užít chvilky napětí.

Zvláštní, tajemné místo bude otevřeno v pátek od 14 hodin a zůstane přístupné dlouhodobě. V průběhu oslav halloweenských oslav, ale také o víkendech v předvánočním období se tam věrní zákazníci CČM mohou pobavit zdarma. Před Štědrým dnem ve dnech 21. až 23. prosince pak budete moci v lese narazit i na živá strašidla.

Dekorování dýní a balonková show

O nastávajícím halloweenském víkendu si potom mohou celé rodiny vyzkoušet výrobu originální výzdoby z přírodních materiálů nebo dekorování dýní akrylovými barvami. V rámci praktických workshopů si nejmenší děti užijí malování na obličej či balonkovou show a na památku dostanou vlastní strašidlo nebo masku.

Dílničky se konají v pátek od 14 do 18 hodin, v sobotu a neděli potom od 10 do 18 hodin u multikina CineStar ve 3. patře.
Halloween, Centrum Černý most

Podzimní Sklizeň slev

Zajímavý víkend si v CČM užijí nejen děti, ale i rodiče. Do 1. listopadu navíc ještě probíhá v Centru Černý Most podzimní Sklizeň slev, jež díky speciální šekové knížce přináší výhodné nákupní nabídky a je doprovázená farmářskými trhy s bohatým sortimentem sezónních lahůdek.

Kam vyrazit o víkendu?

zdroj a foto: Centrumcernymost.cz

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Napsat komentář

[CNW:Counter]