Praha, Štvanice: RawFest 2015

RawFest Praha 2015

foto: Facebook / RawFest

To nejlepší ze světa raw food vás čeká o tomto víkendu (6.-7. 6.) na ostrově Štvanice v Praze 7. Čeká vás tam festival živého jídla, zábavy, sportu a inspirace.

Druhý ročník festivalu RawFest nabídne to nejlepší ze světa raw food: spoustu živých produktů, nekonečné variace smoothies, představení  superfoods a jejich využití.

Příprava raw naživo

Ve speciálním stánku budou po celý den probíhat ukázky raw „vaření“. Budete se moci učit od nejlepších profesionálních kuchařů. Svou kuchyni představí přední raw restaurace. Vyzkoušíte klasická smoothies i smoothies na míru. Chybět samozřejmě nebude ani exotické i lokální ovoce a zelenina.

Zábava od rána do večera

O zábavu a vzdělání bude postaráno v přednáškovém stanu se zajímavými hosty s tématy nejen o raw food. V areálu proběhnou umělecké akce a sportovní workshopy, na něž se mohou těšit hlavně lezci a vodáci. Jsou připraveny zajímavé atrakce a hry pro děti. Nabídku doplní prezentace prodejců raw, bio a eko produktů. Akcí provede Martin Třešňák z Vařit či nevařit. Sobota pak vyvrcholí koncerty a ohňovou show.

Také rádi jíte?

Jak se tam dostanete?

Metrem na stanice Vltavská nebo Florenc (trasa C) či tramvajemi 1, 12, 14, 25 (stanice Vltavská) a 14 (stanice Těšnov). Poté pěšky přes Hlávkův most. Parkoviště pro osobní automobily nebude k dispozici, zaparkovat můžete na placeném parkovišti u stanice Těšnov nebo v podjezdu Hlávkova mostu naproti restauraci McDonald’s u stanice metra Florenc.

Podívejte, jak to bude na RawFestu vypadat:


foto: Facebook / Rawfest

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Napsat komentář

[CNW:Counter]