Zachraň se, kdo můžeš: Irský Patrick míří do Prahy

Na Prahu se valí vlna divoké, čerstvé irské zeleně! Do oslav svatého Patrika zbývá už jen týden. Než dorazí jaro, můžete to rozbalit na Jameson zone!

Irské oslavy svátku Svatého Patrika dávno překročily hranice své vlasti. S nadšením se k nim připojují lidé po celém světě. je to vždycky pořádná pařba a Praha u toho nesmí chybět.

Vše co je irské,  bude mít v neděli 17. března zelenou i kluby a bary v české metropoli. V kterém z nich zapaříte nejlépe?

Na čtyřech scénách to rozjedou nejlepší DJs a kapely. A ať už si vyberete Roxy, klub 2. patro, NOD nebo Beer Muzeum aka Embrace Bar, všude vám k poslechu nabídnou kvalitní Jameson drinky. Těšit se můžete na Tata Bojs, DJ Pavla Bidla nebo irskou kapelu The Riptide Movement.

Zajímá vás pražská alternativní scéna? Tady najdete tipy na nejlepší pražské kluby!

Jestli se na tu slávu chystáte obléci do tradičního zeleného, záleží čistě na vás. Rozhodně se ale přijďte pobavit a probudit v sobě dřímajícího divokého Ira na skvělé party!

Ceny vstupenek: 180 Kč (Ticketpro), 200 Kč na místě, od půlnoci zdarma

Náš tip na flám

Víte, která pražská ulice úspěšně převzala štafetu ostravské Stodolní? My ano! Ulice, kde to fakt žije, se jmenuje Krymská a najdete ji ve Vršovicích.

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]