Většina Čechů nechce mít Čechy za sousedy

Dva ze tří lidí nechtějí mít Čecha za souseda. Vyplynulo to z bleskového průzkumu hnutí Čechy v ČR nechceme!

Stejné množství občanů podle tohoto průzkumu, který vytvořila společnost Formees, už Čechy v České republice nechce vůbec. Nedodržují zákony, kradou, jsou agresivní. To byly hlavní výhrady lidí, kteří se průzkumu zůčastnili.

„V bleskovém průzkumu jsme se kromě jiného dozvěděli, že podle slušných obyvatel ČR nejsou Češi ochotni dodržovat zákony naší země,“ říká Karel Roztočil z recesistického hnutí Čechy v ČR nechceme!

Nectí zákony

„Celých 85 % respondentů se domnívá, že Češi zákony buď nedodržují, nebo si selektivně vybírají jen takové, jaké se jim k dodržování hodí. Není překvapením, že se Češi uchylují k neférovému jednání jako korupce. Ještě větší hanbou je, že Češi v maloobchodech ročně nakradou zboží za 10 miliard korun, tedy nejvíce v Evropě. Stejně se chovají i v zahraničí.“

Naše tipy

V Čechách je nechceme!

Podle hnutí se prý 9 z 10 lidí setkalo s agresivitou Čechů a 80 procent lidí pocítilo tuto agresivitu na sobě samých. Nelze se proto divit, že 62 % respondentů průzkumu nechce Čecha za souseda. Navíc 7 z 10 lidí má k Čechům negativní vztah.

„Vláda ČR má před sebou velký problém, protože Čechy v ČR nechtějí dvě třetiny obyvatel. Jako vhodné řešení se proto jeví deportace Čechů. Slušní lidé se kvůli Čechům bojí na ulici, mají strach o své děti a jsou již unaveni z toho, že ze svých peněz, které vydělávají poctivou prací, musí živit tisíce českých tlučhubů, nemakačenků, povalečů, zlodějů a kriminálníků,“ provokuje recesistické hnutí ve své tiskové zprávě.

zdroj: prazskypatriot.cz

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]