Kavárny Baby friendly: Kde mají děti rádi?

Pojďte se s námi podívat do restaurací, kde už pochopili, že rodiny a dětmi patří k platícím zákazníkům a mohou být pro restauraci přínosem. Nabízíme vám pár šikovných tipů, kde posedět s dětmi na výletech po vlastech českých.

Dětská kavárna Světluška

Dětská kavárna Světluška
foto: kavarna-svetluska.cz

Kavárna Světluška

V nové kavárně je pro děti připravena spousta kvalitních a hezkých hraček, domečků, skluzavek… Nechybí ani stavebnice, odrážedla či hračky na rozvoj motoriky.

Zatímco si děti budou hrát, dospělí mohou nerušeně vychutnat kvalitní italskou kávu značky Carrero, koktejly, čerstvě vymačkané ovocné šťávy. Nechybí ani občerstvení: polévky, pizzy, panini, zapečené toasty, tortilly, zákusky a pro děti přesnídávky a jídla značek Hippo a Hami, která je možno ohřát.

V zimě zde dospělí používají jednorázové návleky na obuv pro dospělé, pro děti je vhodné vzít z domu přezůvky. Kavárna je nekuřácká, wifi zdarma, poplatek za využití herny 35 Kč. Ve všech prostorách kavárny je prováděn každodenní úklid včetně dezinfekce hraček.
Více informací: Dětská kavárna Světluška, Brno – Bystrc

Bydlíte v Praze? Doporučené kavárny Baby Friendly najdete tady!

Dětský bar U Médi

Dětský bar U Médi
foto: detskybarumedi.cz

Bar U Médi

Maminky s dětmi, které žijí v Teplicích, najdou příjemné útočiště v baru U Médi. Bezbariérová dětská hernička nabízí rodičům klidné popíjení kávy, zatímco se jejich dětičky vyřádí v herničce.

Najdou tam bazén s kuličkami a klouzačkami, dvě trampolíny, stavebnice, odrážedla, kočárky s panenkami. Nechybí ani přebalovací pult pro nejmenší, ohrádka, chodítka, lehátka. jako zázemí je dokonce k dispozici i sprchový kout.

Do baru se nechodí v botech a vstup je zpoplatněn 50 korunami.
Více informací
: Dětský bar U Médi, Teplice

Galerie Dvořák

Galerie Dvořák v Plzni na Slovanech je sice obchodní centrum, ale dětská kavárna v prvním patře určitě stojí za zmínku. Nabízí velký prostor na hraní s báječnou trampolínou, odkud děti neutečou, dětská jídla, báječné zákusky, kávu pro maminky. Na toaletách najdete přebalovací pult a vlhké ubrousky, schůdek u umyvadel pro větší děti.

Za 35 korun dostanou děti náramek na zápěstí, který platí jako vstupenka po celý den, i když si třeba odskočíte jinam a zase se vrátíte. Obsluha je velmi příjemná, dokonce se nebrání ohřát vlastní jídlo nebo půjčit dětskou lžičku.
Více informací: Galerie Dvořák, Plzeň

Dětská kavárna Mrňousek, Ivančice

Dětská kavárna Mrňousek, Ivančice
foto: kavarnamrnousek.webnode.cz

Kavárna Mrňousek

V příjemném prostředí nově otevřené kavárny v Ivančicích u Brna čekají na děti trampolína, skluzavka, domeček, odrážedla, houpadla, kreslení, stavebnice a spousta dalších interaktivních hraček.

Rozhodně tu nebudete trpět hladem ani žízní. Rodiče si mohou pochutnat na výborné kávě, děti na mléčných koktejlech a nechybí ani klasické občerstvení: sladkosti, toasty, párky v rohlíku, čerstvé ovocné a zeleninové saláty, plněné sendviče a francouzské bagety.

Kavárna Mrňousek má bezbariérový přístup, přebalovací pult, nočníčky a WIFI zdarma.
Více informací: Dětská kavárna Mrňousek, Ivančice

Podívejte se, jak do v kavárnách, kde mají děti rádi, vypadá:

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]