Ratolest Fest: Kam zítra s dětmi? Na náplavku!

Praha: Ratolest Fest na náplavce

foto: facebook/ratolestfest

Nevíte kam zítra s dětmi? Vyrazte na náplavku! V sobotu 24. května totiž bude probíhat na náplavce Rašínova nábřeží zábavný, zážitkový a sportovní festival Ratolest Fest. Co můžete čekat?

Zábavný program pro celou rodinu: V sedmi desítkách stánků si na vlastní kůži budete moci i se svými dětmi vyzkoušet 15 sportů.

Nudit se ale nebudou ani tvůrčí typy, které čeká kreativní povyražení osmi výtvarných, dvou hudebních, dvou řemeslných a jedné vědecké dílně.

Naše tipy na víkend

Soutěže i zábava

Program začíná už v 9 hodin a potrvá až do 19. hodiny večerní. Dnem budou návštěvníky provázet moderátoři Lukáš Pavlásek, Lumír Tuček a Daniel Čech. Dopoledne se na pódiu vystřídají desítky souborů, aby děti ukázaly, co se v kroužcích přes rok naučily. Ve 12, 14, 16 a 17:45 hodin pak proběhnou závody odrážedel. Vítáni jsou piloti na vlastních strojích, ale k zapůjčení budou i nové nablýskané modely.

Praha: Ratolest Fest se záchranáři

foto: facebook/ratolestfest

Odjeďte parníkem

V plné zbroji se s rychlým člunem ukáží pražští hasiči při záchraně tonoucího. Zavěšeni na Železničním mostě se předvedou lezečtí záchranáři. Kromě toho se můžete těšit na dětský bazar, cvičení s kočárky, pořádnou vodní bitvu či zábavnou cestu k třídění odpadu.

Chybět samozřejmě nebude ani občerstvení. A až vás to přestane bavit, můžete na nasednout na parník a vyrazit s ním do pražské zoo za novými jarními mláďaty.

zdroj: ratolestfest.cz

 

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]