Pražské příměstské tábory: aktuálně pro vás

Holčička v helmě

Nepodařilo se vám pro děti vybrat žádný zajímavý tábor? Bojíte se dát děti na tak dlouhou dobu z domova? Nevyšlo vám hlídání u babičky? Vaši situaci může vyřešit příměstský tábor.

Děti si přes den užijí zábavu a večer se spokojeně vyspí ve vlastní postýlce. Co je čeká? Jízda na koni, vědecké pokusy, inlinové bruslení, toulání po stopách dinosaurů, vodácký kurz, výuka angličtiny – stačí si vybrat.

Konkrétní termíny najdete na webových stránkách jednotlivých pořadatelů, ale neváhejte: všechny tábory se konají v srpnu a na některé zbývá už jen pár míst. Máte nejvyšší čas!

Po stopách dinosaurů

Děti zažijí 5 jednodenních výletů po Praze a jejím okolí, při kterých zažijí hodně zábavy a poznají nové kamarády.
věk dětí: 5 – 12 let
pořadatel: 147. pionýrská skupina Galaxie
Cena: 700 Kč
více informací: dobrytabor.cz

Vědecké léto v Praze

Pokud mají vaše děti rády poznávání nových věcí, baví je experimenty a unikátní vědecké pokusy, určitě si užijí příměstský tábor týden poznání a zábavy ze všech vědních oborů: biologie, chemie, geologie, zeměpis, fyzika, strojírenství. Jeho součástí jsou exkurze na zajímavá místa jako zoo, Národní technické muzeum, Národní zemědělské muzeum, Národní muzeum.
věk dětí: 5 – 12 let
pořadatel: Věda nás baví, o.p.s.
cena: 600 Kč za den, 2200 Kč za týden
více informací: vedanasbavi.cz

Inline tábor na Ladronce

Plánované aktivity: seznamovací hry, výuka základů na inline bruslích, míčové hry, inline hokej, pokročilé bruslařské techniky jako brzdění T, nebo jízda pozadu, lezení na umělé stěně, za zhoršeného počasí plavání ve venkovním či krytém bazénu či trénink praktických dovedností (práce s mapou, uzlování, přemýšlivé hry) a mnoho dalších aktivit v jedné z místností Strahovských kolejí.
věk dětí: 5 – 15 let
pořadatel: Škola inline bruslení
cena: 2290 Kč
více informací: inlineskola.cz

Léto v sedle

Jízdárna Zmrzlík na Praze 5 nabízí týdenní jezdecký tábor, který zahrnuje ježdění na koni 2× 30 minut (jeden výcvik na jízdárně, jedno vodění v přírodě), péči o koně (čištění, příprava k ježdění) a práci ve stáji (mytí žlabů, zametání), ale také teoretickou část, kde se děti seznámí se sedlem a uzdečkou a společenské hry. Pozor, tábor je bez jídla – vezměte si s sebou. Oblečení: helma, dlouhé přiléhavé kalhoty, holinky.
věk dětí: 6 – 18 let
pořadatel: Dům dětí a mládeže Praha
cena: 2000 Kč
více informací: ddmpraha.cz

Léto v loděnici

Loděniční léto pražských dětí naučí děti během prvních dnů základy pádlování a pohybu na vodě na klidné hladině Vltavy. Program probíhá od pondělí do čtvrtka v loděnici Vltava na Libeňském ostrově. Součástí kurzu je program v lanovém centru. A v pátek dostanou všichni šanci ukázat, co během týdne naučili na výletě na Lužnici. S sebou: pevné boty, náhradní oblečení, plavky.
věk dětí: 9 – 15 let
pořadatel: Karlínské Spektrum
cena: 150 Kč za den, 950 Kč za týden
více informací: ddmpraha.cz

Duchové po anglicku

Příměstský tábor s angličtinou má pestrý program plný překvapení na téma Ať žijí duchové. Dva zkušení táboroví vedoucí a jeden rodilý mluvčí budou s dětmi procvičovat angličtinu opravdu celý den podle své úrovně.
věk dětí: 5 – 10 let
pořadatel: Jazyková škola Wattsenglish
cena: 2990 Kč za týden
více informací: wattsenglish.com

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]