Noc snů v pražské ZOO

praha-zoo

foto: Michaela Hamplová, zoopraha.cz

V pátek 30. května proběhne Noc snů v pražské zoo. Tato mezinárodní akce vychází vstříc dětem s postižením, pro něž zoologické zahrady připravují speciální večerní program.

Navštívit s dětmi zoo chce docela dost času a není to pro rodinu zrovna nejlevnější akce. Zato jejich rozzářené oči jsou pak rodičům tou nejlepší odměnou. Navštívit zoo s dítětem postižením je často ještě složitější.

Aby si takové dítě návštěvu pořádně užilo, potřebuje, většinou, zcela individuální přístup a někdy i různé pomůcky – naslouchadla, vozík, speciální kočárek, berle či třeba slepeckou hůl. Taková návštěva dokáže pěkně unavit i rodiče.

Naše tipy:

Přihlaste se včas!

Pražská zoo proto vychází vstříc rodinám s dlouhodobě nemocnými dětmi a dětmi s postižením a pořádá pro ně speciální návštěvní den. Letos akce proběhne už podeváté. Každoročně má velký úspěch, večer plný zážitků si užije přibližně stovka návštěvníků. Kapacita je bohužel omezena a musíte se na ni přihlásit nejpozději dnes na e-mailu: caltova@zoopraha.cz. Do mailu, prosím, uveďte počet osob, které přijdou, telefonní kontakt, jméno, věk a zdravotní problém dítěte. Akce je určena pro děti do 18 let, jejich rodiče a sourozence.

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]