Drahokamy zdarma! Najdete je na Ruzyni.

Křišťál, drúza

Křišťál, drúza

Tunová křišťálová koule za více než 7 milionů korun z Brazílie. Obří ametystové a achátové geody. Tisíce vzácných kamenů, minerálů a fosílií, ale i soch a dekorací z kamene či dřeva. To vše vás čeká na výstavě v Drnovské ulici v Praze 6-Ruzyni nedaleko OBI.

Exponáty z celého světa v celkové hodnotě desítek milionů korun zabírají plochu 3500 čtverečních metrů. Výstava je rozsahem i kvalitou sbírek unikátem a vstup na ni máte zcela zdarma.

Expozice je stálá a časově neomezená a provozovatelé na ni pravidelně dovážejí nové exponáty z celého světa. „Výstava osloví všechny návštěvníky bez rozdílu věku. Zaujme sběratele i rodiny s dětmi. Jde o zábavné a dech beroucí poznávání pokladů z hlubin Země,” láká Jaromír Havel ze společnosti MGM Minerals, která výstavu provozuje.

Co výstava nabízí?

Unikátní obří, mnohdy i přes metr vysoké ametystové geody z dolů v Rio Grande do Sul v Brazílii, mimořádně kvalitní ametysty z uruguayských dolů, křišťálové drúzy, velké leštěné surové kameny či nádherné kamenné koule, stoly, sochy a samozřejmě šperky z drahých kamenů.

Co tam nakoupíte?

Drahé kameny mají nepřekonatelné kouzlo. Snoubí se v nich krása, tajemství, historie a pozitivní energie. Ať už hledáte originální designový šperk nebo talisman za pár desetikorun, určitě si vyberete. Radost budou mít i milovníci luxusních bytových dekorací, nejen ze solitérů, ale třeba z obkladu, který si mohou nechat vyrobit na míru z ametystových drúz pospojovaných tak dokonale, že celek působí dojmem jednoho kusu.

Naše tipy

zdroj: vystavamineralu.cz
foto: commons.wikimedia.org

 

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]