Cvičte, kde se dá: doma i na hotelu!

Iveta, osobní trenérka fitness

Iveta, osobní trenérka fitness

Přijeli jste do Prahy na delší dobu, třeba pracovně? Nemáte čas chodit do tělocvičny, ale pohyb už vám hodně chybí? Můžete cvičit dvakrát týdně rovnou u vás doma pod dohledem pražské osobní trenérky fitness Ivety Kubicové.

„Jako správná žena se zajímám o zdravý životní styl, který zahrnuje pravidelné cvičení, dobrý odpočinek a odpovídající životosprávu. Moje služby zahrnují sestavení tréninkového plánu, upravení jídelníčku a samotné cvičení, kdy se naučíte dobře provádět cviky, správné držení těla a dýchání. Můj individuální a profesionální přístup je založen na oboustranné spolupráci a následné kontrole dodržování dohodnutých pravidel,“ nabízí osobní trenérka fitness Iveta.

Výhoda (nejen) pro začátečníky

Pokud jste se rozhodli cvičit s osobním trenérem doma, je to pro vás, hlavně pro začátečníky, velká výhoda za přijatelnou cenu. Cvičení pomáhá odstranit bolesti zad, kloubů a dodává člověku sebedůvěru. Navíc dohlédne, zda při cvičení správně dýcháte, což je pro vás velmi důležité. „Hluboké dýchání zlepšuje výživu tkání, nervů a orgánů. Uvolní se tím páteř, zlepší se pružnost mezižeberních svalů a bránice a vhodně se upraví rytmus dýchání,“ konstatuje osobní trenérka fitness Iveta.

Tréninkový plán ušitý na míru

Prioritou žen obvykle bývá úprava hmotnosti a tvarování postavy, přičemž se většinou zaměřují pouze na oblasti břicha, hýždí a stehen. Tělo je však třeba rozvíjet komplexně. S tím může začátečníkům, ale i pokročilým cvičencům, pomoci osobní trenérka fitness, která sestaví tréninkový plán přímo vám ušitý na míru a hlídá správné provedení cviků. To vše u vás v pohodlí domova nebo třeba hotelového apartmá.

Hlavně mít odhodlání

Nejdůležitější při tréninku je pravidelnost a pokud chce člověk redukovat váhu, je nutné změnit i zajeté stravovací návyky. „V každém věku se sebou můžete začít něco dělat. Důležité je mít odhodlání a jasný cíl. A v tom všem vám pomůžu,“ uzavírá pražská osobní trenérka fitness Iveta.

Za hodinu cvičení s osobní trenérkou fitness doma zaplatíte 590 Kč, při předplacení 10 lekcí o 100 Kč méně. Cena zahrnuje:

  • cvičení 60 minut s osobní trenérkou fitness
  • tréninkový plán
  • cvičení na vámi vybraném místě – u vás doma, venku v přírodě…
  • úprava jídelníčku, tištěné podklady
  • podle potřeby kontrola dodržování domluvených pravidel

zdroj: spravnazena.cz

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]