Co všechno dokáže pes? Přijďte se podívat.

foto: Praha levná

Psi toho zvládnou tolik, že často překvapí i svého majitele. To nejlepší z jejich dovedností bude k vidění už tuto sobotu v obchodním centru Galerie Harfa.

V rámci speciálního programu Pes v akci uvidí návštěvníci ukázky profesionální obrany, třeba zakousnutí do ruky, díky němuž může pes pomoci při dopadení nebezpečného člověka, a také ukázka praktického nasazení psa v pořádkové službě při skutečných situacích.

Diváci určitě ocení i psy, kteří předvedou hledání omamných látek a výbušnin – jen případně nezapomeňte vyndat z kapsy marihuanu, jako se to při podobné příležitosti stalo některým ne moc chytrým studentům. Při školním programu o výcviku psů jim nedošlo, že mají jointa v kapse. Zato služební psi to poznali okamžitě…

Naše tipy na víkend pro rodiny s dětmi

O tom, jak důležití jsou cvičení psi pro lidi s hendikepem, přesvědčí dovednosti slepeckých psů: Sami si na vlastní kůži, s šátkem přes oči, budete moci na překážkové dráze vyzkoušet, jak bezpečně vás vodicí pes dovede k cíli. A navíc uvidíte, jak jeho vysoce specializovaný výcvik probíhá.

Psi také předvedou zábavnou agility – sport podobný koňskému parkuru, populární tanec se psy a frisbee.

Pro majitele psů bude na místě připravena i veterinární poradna a ochutnávka psích laskomin. Akce se koná od 11 do 17 hodin a programem provede Alexandr Hemala.

zdroj: galerieharfa.cz

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]