Praha ledová: Užijte si ji s Pionýrem!

Ledová Praha, Pionýr

foto: Pionýr

Už po patnácté pořádají Pionýr a nadace Dětem 3. tisíciletí akci Ledová Praha. O nastávajícím víkendu 30. 1. až 1. 2. budou moci děti s doprovodem navštívit v metropoli památky, muzea a další zajímavosti a zvýhodněné vstupné nebo dokonce zdarma.

Ten, kdo by chtěl Ledovou Prahu obejít celou, si udělá přes 40 zastávek. patří mezi ně například expozice Národního muzea jako Náprstkovo muzeum, Národní památník na Vítkově a České muzeum hudby, ale také Muzeum Policie ČR, Strahovský klášter, Staroměstská radnice, Muzeum pražských pověstí a strašidel, Loreta či Muzeum voskových figurín.

Kdo je zván?

Nabídku mohou využít dětské oddíly, rodiny s dětmi, školy i děti z dětských domovů. „Každý rok se o Ledové Praze dozvídají noví lidé, ale už od počátku se potkáváme i se známými z oddílů a dětských domovů. Je úžasné, že pro některé děti je Ledovka první návštěvou Prahy,“ říká koordinátorka akce Irena Černá.

Souběžně s Ledovou Prahou mohou účastníci v Divadle Za plotem navštívit také dvě republiková finále Pionýrského Sedmikvítku: Dětskou Portu a Melodii. Pro příznivce geocachingu je připravena hra inspirovaná pražskými biografy. Součástí Ledové Prahy je letos také Velká ledová soutěž, ve které mohou účastníci vyhrát deskové hry od firmy Albi a řadu dalších cen.

Jak se tam dostat?

Stačí Ledová karta, tedy modrá kartička, kterou zájemci dostanou zdarma na ústředí Pionýra, Senovážné náměstí 977/24, Praha 1. Zájemci si je mohou vyzvedávat do pátku 30. 1. 2015 mezi 9.00 a 17.00 hodinou. Po jejím předložení u pokladen vybraných míst získají slevu či volný vstup.

zdroj: www.detidetem.cz www.ledovapraha.cz

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]