Praha: levné ubytování v kempu

Kemp Bušek, 14 EUR

Rodinný kemp Bušek leží na klidném místě v obci Březiněves v Praze 8. V blízkosti kempu se nachází dětské hřiště a sportoviště pro míčové hry. Nákupní centra Tesco  a Globus jsou od něj vzdálená 3 km. Městskou dopravou jste v centru za 20 minut. Kemp nabízí mimo jiné ubytování ve třech apartmánech s vlastním WC a sprchou. Vyjde na 350 Kč za osobu (14 EUR).

Praha 5, kemp Drusus

Praha 5, kemp Drusus
foto: drusus.com

Kemp Drusus, 15 EUR

Klid a pohodu venkova najdete na nově zrekonstruované farmě v kempu Drusus v Praze 5, vzdáleném 30 minut městskou dopravou. Na farmě jsou celkem 4 čtyřlůžkové pokoje, vždy po dvou v jednom patře. Na každém patře pak najdete jednu velkou koupelnu společnou pro 2 pokoje a v přízemí velkou kuchyň pro hosty. Cena za dospělou osobu 300 Kč (15 EUR). K výhodám patří wi-fi připojení zdarma, vlídná restaurace, ale hlavně vlastní rodinný pivovárek s přebohatou nabídkou piv všeho druhu.

AutoCamp Trojská, 20EUR

Autokemp Trojská leží v malebné a tiché vilové části Prahy 7. Je situován do soukromé zahrady. Je vzdálený 10 minut chůze od atraktivní pražské zoologické zahrady a od trojského zámku. Cesta do centra města tramvají trvá čtvrt hodiny. Za dvoulůžkový pokoj s WC, sprchou, TV a ledničkou zaplatíte 1000 Kč za 2 osoby (40 EUR 2 persons).

Praha 4, kemp Prager

Praha 4, kemp Prager
foto: pensioncampprague.com

Pension Camp Prager, 20 EUR

Kemp Prager se nachází v Praze 4 poblíž dálnice Praha-Brno. Pension, který je jeho součástí, nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním WC, sprchovým koutem, klimatizací a wi-fi připojením. Cena za dospělou osobu 500 Kč (20 EUR) – kromě týdnu 25.12 –  3. 1. Městskou dopravou jste v centru za 30 minut. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen 100 m, restaurace s pizzerií 500 m. Naše tipy na výlet? Na přírodní koupaliště Šeberák dojdete k kempu pěšky za čtvrt hodiny a aquacentrum Čestlice je vzdálené pouze 3 km. Z penzionu můžete vyrazit nejen do centra města, ale i na opačnou stranu: do blízkého Průhonického parku, případně na krásné hrady Karlštejn a Konopiště ve středočeském kraji.

 

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]