Pivo až do domu: Každou středu v Praze

Pivo Ferdinand do domu

foto: Pivovar Ferdinand

V benešovském pivovaru Ferdinand parafrázovali známé přísloví do nové podoby: Když nejde zákazník k pivu, musí pivo k zákazníkovi!

Myšlenka rozvozu piva do domácností není nová. U dveří anglických domácností se ve 30. letech objevovaly přepravky s  pivem vedle obligátních lahví s mlékem. V ČR je to ale příjemná novinka.

Doprava zdarma, platba v hotovosti

Raketový rozvoj restauračních minipivovarů začíná pomalu měnit zaběhané zvyklosti na trhu. Jejich konkurenci pociťují i střední průmyslové pivovary. Nezbývá jim, než jít s dobou, nabízet zajímavé pivní speciály a hledat nové způsoby, jak své pivo nabídnout zákazníkům.

Co tedy dělat, pokud zákazník nedorazí do hospody ani do obchodu? V benešovském pivovaru Ferdinand na tuto otázku odpověděli rázně: Dovézt mu pivo až domů! Závoz probíhá každou středu a doprava je zcela zdarma! Platí se hotově při dodání.

Pivo do domu

Unikátní služba Ferda domů  nabízí po předchozí objednávce závoz benešovského piva na libovolnou pražskou adresu. Může to být buď jednodruhová basa libovolného druhu (od výčepní desítky až po patnáctistupňový speciál d´Este, nealko pivo nevyjímaje) ale také basa nebo balení po sedmi namixované z různých piv.

A jelikož Ferdinand ctí svůj firemní slogan Skutečné pivo, všech pět piv s obsahem alkoholu lze také objednat v nefiltrované verzi v 1,5 litrové PET lahvi (minimální objednávka čtyři PETky).

Hodláte novou službu vyzkoušet i vy! Sdělte nám své zkušenosti pod článkem!

Rádi vaříte? Tohle se vám bude líbit:

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

[CNW:Counter]